Anamur Proje Açılışlarına Hazırlanıyor


Açıklama: Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe söz verdiği projeleri bir bir hayata geçiyor.
Kategori: GÜNCEL
Eklenme Tarihi: 14 ?ubat 2017
Geçerli Tarih: 02 Haziran 2020, 14:02
Site: anamursanayisitesi
URL: http://www.anamursanayisitesi.com/haber_detay.asp?haberID=1937


 

            Anamur Proje Açılışlarına Hazırlanıyor

 

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe söz verdiği projeleri bir bir hayata geçiyor.

 

Geride bırakılan ilk 5 yılında Anamur’a kırk’a yakın proje kazandıran ve Anamur’da değişimin simgesi haline gelen Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe 2. Döneminde de projelerine ara vermeksizin devam ediyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi ile el ele vererek 2. Dönemine Anamur’da içme suyu hatları yenilenmesi ve sıcak asfalt çalışmaları ile atak yaparak başlayan Başkan Türe vatandaşlara vaad ettiği projeleri Anamur’a kazandırmaya devam ediyor.

 

www.anamursanayisitesi.com

 

Yeni Büyükşehir Yasası sonrası çoğu ilçe belediyesi akaryakıt giderlerini dahi karşılayamazken Anamur Belediyesinin projeleri kıt imkânlarla hayata geçiriliyor.

 

www.anamursanayisitesi.com

 

Anamur genelinde başlatılan Köşekbükü Astım Mağarası Restorasyon, Bahçelievler Parkı ve Spor Alanı, 2 Yeni Düğün ve Toplantı Salonu, Süryapı Anamur Evleri, Burhanettin Kocamaz Tenis Kortları ve Kardeş Kentler Parkı projelerinde son aşamaya gelinirken Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Anamurluları ilkbahar ve yaz aylarında Büyük açılışların beklediğini ifade etti.

 

www.anamursanayisitesi.com

 

2. Döneminde hayata geçirilen Kalınören Lütfi Özdemir Spor Kompleksi, Kaşdişlen Cemevi ve Kültür Merkezi, Çavuşpınarı Parkı Restorasyon, Muşurup Sanat Sokağı, Şehir genelinde içme suyu hatlarının yenilenmesi, sıcak asfalt çalışmaları, parke yol çalışmaları, kaldırım ve aydınlatma çalışmaları,  5 yeni hizmet aracının Anamur’a kazandırılması, Tarım ve Gıda Fuarı, Kültür, Sanat ve Gençlik Merkezinin 1.000’i aşkın kursiyere hizmet vermesi, Spor Akademesi, Belediye Konservatuarı, yeni çocuk oyun ve spor parkları ile Anamur’un çehresini değiştiren Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Lale’den Çukurabonoz’a kadar belediye hizmetlerinin artarak devam edeceğini belirtti.